Barvy lásky

Ložnice je nejen odrazem našeho vztahu, ale zejména odrazem našeho nejniternějšího Já. Toho, jak si ceníme sami sebe. Ne nadarmo se říká, že partner je jen odrazem našeho nitra . V bytě je tímto odrazem právě tato místnost.

Právě zde můžeme jednoduše ovlivňovat náš vztah . Barvy, ty na nás mají nejrychlejší účinek a zrovna postel je místem, ve kterém trávíme nejvíce času v našem domově . Barvy + postel = povlečení.

Barvy můžeme měnit rychle a jednoduše a s nimi i pocity a situace.

Co nám která přinese?

Červená – krátkodobě vás rychle zregeneruje, obnoví chuť na sex a dodá schopnost bojovat za své sny. Ale ruku na srdce, kdo by to zvládl více než pár dní ?

Stát se malou rozbuškou a čekat, kdy někdo škrtne zápalkou ?

Oranžová – to už je jiné kafe. Jemnější, ale přeci dost živá. Pomůže vám zlepšit vztah k sobě samému , sexu , přátelům a dodá vám radost, kterou vám přes den možná někdo ukradl ze rtů.

Žlutá – toužíte po děťátku? Tak už abyste běželi koupit jasně žluté povlečení a možná i kočárek . Toto je totiž barva přinášející změny.

Zelená – je láska – platonická láska. Hlava v oblacích, cit pro krásu, zamilovanost. Člověk rychle zregeneruje a dobře se vyspí. To jest ale vše. Spánek a regenerace.

Sex? Nula …. resp. vše do 30 sekund.

Modrá – máte pocit, že partner s vámi nepromluví ani slovo? Zkuste na něj modrý polštářek. Jen důkladně pozorujte sebe, abyste při jeho znovu objevené komunikaci, když vám bude líčit kolik gólů v dnešním hokejovém zápase dal, od radosti nevyplakala potoky slz podpořených emocí.

Růžová – oblíbená barva lásky. Romantika a jemnější účinky červené. Takže jemná tantrická noc vás čeká v náručí této barvy.

Barev je mnoho a každá z nich má na nás své účinky. Na každého jiné, proto je nejlepší zkoušet, sledovat a opět zkoušet.

Nedávno jsme s kamarádkou hledali povlečení, které by mělo plnit hned několik požadavků. A co je důležité – povlečení je pro dva. Co s tím, když jeden chce regenerovat a druhý by raději …. ehm vždyť asi víte. Je to těžké. Smáli jsme se, že nejjednodušší by bylo oboustranné povlečení ( už by to mohl někdo vymyslet, ať to nemusí člověk stále převlékat ).

Večer můžeme zkontrolovat partnera, jaký je jeho plán na tuto noc. Spí na krémově žluté straně polštáře? …. tak se jemně přitulte a nechte si snít pěkné sny v jeho náručí . Zítra nastavte bordó stranu  navrch ……. a naznačte , že dnes ho čeká vášnivá noc plná lásky .

Vše je hra ….. život , sex, láska …. tak krásné dny s barevným  legem vašeho intimního života.

autor článku: Zuzana Adam

 

Napište komentář

* Povinné údaje