Jako malá jsem bydlela s rodiči v paneláku na sídlišti v malém krkonošském městečku.  Moje aktivity a zájem o bydlení začínaly pravidelnými přesuny nábytku v mém panelovém pokojíku. Na návštěvách jsem nahlížela do každého kouta a zkoumala, co je za zamčenými dveřmi. To mi zůstalo dodnes.

Bydlení je pro mě zrcadlem osobnosti jeho obyvatel. Domov je pro mě jedinečným místem, které má tu moc nás podpořit nebo naopak utlumit. A proto tím nejdůležitějším a nejpodstatnějším je jeho AUTENTICITA, to aby vám seděl, abyste se v něm cítili báječně a nepochybovali, že to máte správně.

Všechny moje aktivity kolem bydlení směřují k jedinému cíli. Být doma sám sebou.

Výstavba rodinných domů

S naší rodinnou firmou stavíme rodinné domy, vytváříme projekty, vyřizujeme stavební povolení, realizujeme stavby a prodeje dokončených domů. Znám celý proces od začátku až do konce. Díky tomu dokážu poradit napříč všemi profesemi, které se bydlení dotýkají.

Nejlepší dům na světě

Nejraději mám tu první fázi, kdy vzniká budoucí dům na papíře. Kdy se tvoří jeho podoba a vzniká projekt. Je to základ, na kterém bude budoucí dům stát. Na co se při vzniku projektu či jeho výběru zaměřit jsem shrnula v eBooku Nejlepší dům na světě.

Ti nejlepší a prověření

Najít dobré řemeslníky, služby a zboží je mnohdy jako hledat jehlu v kupce sena. Mám své osvědčené a vyzkoušené, kteří mě nezklamou. Vždycky vím, kam se obrátit, kde získám kvalitní služby a výrobky za odpovídající cenu. A také osobní přístup a jednání na rovinu.

Články o bydlení a životě

Slohovky jsem ve škole vždycky milovala. Psaní blogových článků je pro mě i dnes relax. Píšu a publikuju blogové články o bydlení i životě, protože mě baví sdílet myšlenky psaným slovem a podporovat další lidi, kteří se rádi podělí o své zkušenosti a poznání.

Bydlení mě baví ve všech jeho podobách. V hlavě mám další projekty, které se chystám zrealizovat. Jakmile se narodí, určitě se o nich dozvíte jako první.