monikaMonika Kořínková

Kouč, developer

www.bydlenivkostce.cz

Být svobodný je pro mě jednou z největších hodnot. Možná právě proto jsem nikdy nebyla zaměstnancem. Od roku 1996 se pohybuji v podnikatelském prostředí, jsem na volné noze.

Prošla jsem si budováním nových firem, starostmi s jejich provozem, zodpovědností za své zaměstnance, různými problémy i dny naplněnými radostí z úspěchu.

Mým dlouhodobým cílem v životě bylo „ někam to dotáhnout“.

Dnes vím, že mé místo je jinde. Je tam, kde mohu pomoci ostatním „ aby dosáhli svých vlastních cílů“.

O architekturu, stavebnictví a vše, co se týká bydlení se zajímám již mnoho let. Pracovně se v těchto oborech pohybuji od roku 2007 a od roku 2012 je propojuji se svou koučovací praxí.

Jsem otevřená novým informacím a poznatkům a stále se snažím sebevzdělávat. Miluji cestování, odlišné kultury a jejich atmosféru. Procházky v přírodě a na horách jsou tím, co si skutečně užívám a jak nejlépe relaxuji.


Co je mou prací?

Koučink v otázkách bydlení, pracovních tématech a oblastech rozvoje osobnosti
Realizace developerských projektů rodinných domů
Konzultace při výběru projektu domu a v průběhu stavby
Burzovní obchodování komoditních spreadů a opcí

Jak bydlím

V příměstské části Pardubic, v dřevostavbě rodinného domu se svou skvělou rodinou.

dum_1 dum_2 dum_3dum_4dum_5

Řekli o mně


" Monika je  skvělá posluchačka a svou otázkou umí, jak se říká, "trefit hřebíček na hlavičku".  Díky trefným a správným otázkám jsem se dobrala odpovědí, které mne v některých okamžicích překvapovaly.  Doporučila bych jí všem kamarádům a známým, protože to byl efektivně vynaložený čas a úsilí na obou stranách. Ještě jednou jí alespoň touto formou děkuji a těším se na další spolupráci."

Jindra Mandová, Moravany

„O tom, čím se Monika Kořínková zabývá a jak mně může pomoci jsem se dozvěděla od kamarádky. Potřebovala jsem pomoci s hledáním toho správného zaměstnání pro mě a také při přípravě na pracovní pohovor. Šikovnými otázkami mě dokázala nasměrovat tak, že jsem si uvědomila, co vlastně chci, co je pro mě nejlepší a jak zvládnout pohovor tak, abych byla sama sebou. Víc si sebe vážím, vnímám lidi v mém okolí trochu jinak (s větším nadhledem a tolerancí) a tím se dostávám do “klidu”. Ale hlavně: zvládla jsem ten pohovor…..“
Paní Moniko, ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost, empatii, takt a trpělivost. Měla jsem dojem, že Vám na mně “opravdu” záleží. Přeji hodně zdraví a úspěchů ve Vaší smysluplné práci.

Kamila Jermářová, Pardubice

„Monika si klienta získá především svým klidným a vytrvalým přístupem a velmi aktivním nasloucháním, které dokáže citlivě zakomponovat do struktury rozhovoru. Je empatická a klientovi pomůže dosáhnout jeho výsledků. Jako kouče ji můžu jen doporučit.“

Kateřina, HR manažerka, Olomouc

„Musím říci, že jsem moc ráda za to, že jsem se setkala s člověkem, který mi věří, vidí ve mně skrytý potenciál, rozumí mým představám a tyto představy dokáže podpořit. Vždy přišla do místnosti usměvavá tvář. Monika jako kouč i jako člověk je pozitivně naladěná, ochotná sdílet vaše myšlenky, dokáže vás koučováním tzv. nakopnout dopředu a je už jen na vás, jestli chcete nebo nikoliv. Z mé vlastní zkušenosti vím, že pokud se potřebuji posunout jak v soukromém tak pracovním životě výš, Monika mě svými otázkami posunout dokáže.“

Danka, 34 let, Žďár nad Sázavou

„Chtěla bych napsat jen pár slov o koučování s Mončou…..měla jsem tu čest a možnost být Mončou koučována a mám potřebu říct, že dělá koučink výborně – je radost s ní koučovat. Ona je osobnost, která má v životě jasno. Ví co chce, sama má „tah na branku“ a to je velmi důležité. Je naprosto klidná a vyrovnaná, sálá z ní neuvěřitelná pohoda , klid a optimismus, který na mě přenesla. Zklidnila jsem se , začala usmívat jako ona a s rozvahou přemýšlela …….….v hlavě se začalo něco dít…. jela na plné obrátky a zrodila se mi spousta nápadů a ujasnění – což se mi samotné nikdy nepovede.

Monča pokládá správně cílené otázky, vždy dá dost prostoru na přemýšlení a já už jen odpovídala a získávala odpovědi na otázky, které mně posunuly vpřed:). Vytvořila jsem si svůj akční plán,můj návod na to, jak krok po kroku problém zvládnout a dosáhnout cíle, který se mi zdál ještě před chvílí nemožný. Pak už stačilo jen vykročit:)Šťastnou cestu i Vám:)

Mončo, moc děkuji a těším se na další koučink s Tebou.“

Ivana Nohavová – kouč a výživový poradce www.ivananohavova.cz

"Při  koučování pro mě byl  důležitý pocit bezpečí, důvěry a otevřenosti. To vše jsi  zcela přirozeně navodila.  Ocenila jsem také Tvou důslednost a přitom bez nepříjemného tlaku. Líbilo se mi, že jsi mi poskytla  jiný pohled na situaci a také zpětnou vazbu. "

Klára Bartoníčková, Holice

„Monika je úžasný kouč. Po celou dobu všech koučování byla mým průvodcem, byla tam jenom pro mne, zcela a plně soustředěná na moji cestu, na hledání mých vlastních odpovědí.“

Zuzana Křečková, Praha

„Koučování s Monikou se mi líbilo – věcné, srozumitelné, klidné a příjemné.
Netušila jsem, jak dobře může fungovat i přes Skype a dotažení v podobě zápisu je velice užitečné.
Všem kdo se potřebují posunout v řešení nějaké situace doporučuji!“

Eva Beránková, Brno

„Koučování s Monikou pro mě bylo velmi příjemným zastavením s možností nahlédnout na svá životní témata z různých úhlů pohledu. Díky přátelskému, nehodnotícímu a otevřenému přístupu Moniky jsem se cítila naprosto svobodně, bezpečně a důležitě. Měla jsem možnost se věnovat sama sobě, svému prožívání, svému myšlení, své fantazii. Koučink je pro mě úžasná cesta k sebepoznání a uvědomování si toho, co je pro mě důležité. A Monika umí být na této cestě trpělivou, empatickou a milou průvodkyní. A za to jí moc děkuji a všem spolupráci s ní velmi doporučuji.“

Mgr. Monika Pavlisová, Kunětice

„Monika je velice empatická koučka s příjemně naladěným medovým hlasem. Je velice těžké sledovat, za jakým cílem jde, jelikož jsem se pod jejím pevným vedením brzy ponořila do svého problému a investovala do jeho řešení maximum energie. Důležitý pro mne byl pocit porozumění a blízkosti, jaký jsem v daný moment potřebovala. S klidným, vyrovnaným hlasem a vnitřní silou mne dovedla k tomu, abych si sama odpověděla na to, co jsem již delší dobu hledala a pro běžné starosti neviděla. Je opravdu profesionální kouč a ještě lepší člověk.“

Olga Dziaková, Pardubice