Kde je jedna třetina Vašeho úspěchu?

2

Ptáte se občas sami sebe, proč je tak těžký ten osobní rozvoj a proč jsou naše cíle někdy nedosažitelné?

Proč některé věci jdou od ruky a jinde se zase zasekneme na týdny? Kdysi jsem si také kladla stejnou otázku. A pak se přede mnou otevřelo něco velkého – objev, že náš rozvoj, úspěch a naši životní cestu ovlivňuje až z jedné třetiny naše okolí. Nejenom mamka, rodina, kolegové, ale i barvy, nábytek, jeho tvary a umístění –  to kde bydlíme.

Věděli jste to?

Jedna třetina?

Ano spousta z nás to dělá absolutně intuitivně, občasné noční přesuny nábytku (hlavně ženy) k tomu ranní ukopnutí prstu (to máme zaběhané cestičky) a div se světe, dotažený mega obchod, co se měsíce táhnul ze schůzky na schůzku.

Spojili jste si to někdy a poděkovali pánové své manželce, že v noci stěhovala nábytek?

A co kdybychom uměli přesouvat nábytek se záměrem? Jaký by byl život, když budu vědět, že pro zlepšení komunikace s rodinou umístím akvárium na tuto skřínku a pokud chci připravit neodolatelnou nabídku pro zákazníka, tak se posadím na tu židli vpravo u kuchyňského stolu?

Zdá se to neuvěřitelné, že?

Ale již staří Číňané sledovali tyto zákonitosti. Naučili se je používat ve svých životech a pro naše generace je zde umění Feng Shui, které nás učí, jak při své cestě životem a  za svým úspěchem využít všechny možnosti světa. Podívejte se i vy na možnosti, které se vám spolu s Feng Shui otevřou. Vyzkoušejte si přímo ve svém bytě a ve svém životě první kroky s Feng Shui.

 

autor článku : Zuzana Micháliková

Napište komentář

* Povinné údaje