Jak pomocí koupelny podpořit své bohatství a naplněný život?

Koupelna dnes skoro nejdražší a nejvíce řešené a opečovávané místo v našich domovech. Koupelna je ale především místem pro očistu a vylučování jak v našem reálném životě, tak i v energetických drahách našich domů. Má vliv na bohatství rodiny a její zdraví. Říct si, kde je nejlepší místo pro toaletu je opravdu zapeklitá otázka a naši předkové dobře věděli, co dělají, když toaletu mívali mimo dům. Ale doba je jiná, bydlení a zvyklosti také. A proto si řekneme jak nejlépe ošetřit místo, kde nám odtéká nejvíce energie.

Koupelna by neměla být první místnost, jejíž dveře vidíte, když vstupujete do domu. V tomto případě ubírá energii, kterou do domu přivádíte, ubírá vám na možnostech, které váš život přináší. Vím, že spousta paneláků má toto uspořádání, proto je vhodné zaměřit se na nápravu. Můžete mezi dveře a koupelnu pověsit mobilní předmět, zvonkohru nebo křišťálovou kouli (ale prosím, jenom pokud se vám tento druh výzdoby líbí). Další variantou je koupelnu nechat „zmizet“ a to pěknou fototapetou, kde jen někde uprostřed půjde nahmatat kliku, ale nikdo by tam na první pohled koupelnu nehledal.

Opravdu největším energetický problém jsou toalety a odpady jako takové. Proto jejich zaslepení a uzavření nejlépe pomáhá zabránit energetickým ztrátám. Na odpady v umyvadlech a vaně používejte uzavíratelnou krytku nebo dejte na sítko do odtoku oblázek křišťálu. Největší odpadní kanál, který v bytě máme, je toaleta. Proto, abyste se opravdu vyhnuli velkým únikům, je dobré naučit celou rodinu jeden nový návyk – zavírej prkýnko. Vím asi, jak překvapeně se tváříte a vím, jaké myšlenky vám běhají hlavou. Ale věřte, že nejenom mne se to povedlo naučit mého partnera, malé děti, a dokonce i pravidelné návštěvy. Stačí, když jim vysvětlíte, že vám utíkají otevřenou toaletou peníze a bohatství. Pro uzemnění a udržení energie doma, můžete navíc vedle toalety položit kámen. Zavírání platí nejenom pro poklop toalety, ale samozřejmě i pro dveře koupelny.

Stavíte? Jak by mělo vypadat pozitivní uspořádání koupelny? Hlavní faktor, na který bychom se měli zaměřit je, zda je možné vidět toaletu od vstupních dveří. Nejlepší umístnění je za koupelnovými dveřmi, tak aby opravdu toaletu od vstupu nebylo vidět.

Je spousta dalších věcí, na které je velice dobré myslet, když rekonstruujete a já některé z nich nastíním.

Dveře do koupelny by neměli být v ložnici – ubírá energii pro zdraví a lásku obou partnerům.

Toaleta by neměla být na zdi, kde máte čelo postele – splachování odčerpává životní energii spících.

V zásadě by koupelna měla být čisté místo, jednoduché a co nejméně zdobené. Co nejméně věcí vystavěných na obdiv. Spousta barevných lahviček, doplňků, nebo obrázků na toaletách opravdu podporuje místo, které vám kromě tepla při hygieně, do života nepřináší nic dalšího. Proto doporučuji, vše co může být ve skřínce, šuplíku – dejte to tam. A design koupelny a toalety udržte v jednoduchosti a čistých liniích. Zůstane vám daleko víc energie pro váš úspěch, lásku a štěstí.

autor článku: Zuzana Adam

Napište komentář

* Povinné údaje